Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7828
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Pogorzelcy proszą o pomoc. Apel do ludzi dobrej woli

Piątek, 2 września 2011, 12:28
Aktualizacja: 13:36
Autor: Petr
Kowary: Pogorzelcy proszą o pomoc. Apel do ludzi dobrej woli
Fot. Elżbieta Zięba
Osoby poszkodowane wskutek pożaru, do którego doszło w nocy z 28 na 29 sierpnia 2011 roku w Kowarach proszą o pomoc. Z uwagi na fakt, iż wartość zniszczeń znacznie przekracza ich możliwości finansowe apelują one do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe przy zakupie najpotrzebniejszych materiałów budowlanych.

– Do pożaru doszło w nocy z 28 na 29 sierpnia. W domu, przy ul. Podgórze w Kowarach. Jak ustaliła straż pożarna zawiodła instalacja elektryczna. Spalił się cały strych, ucierpiały również pomieszczenia mieszkalne, dach też został naruszony. Na szczęście nikt z mieszkańców domu nie ucierpiał. Czego potrzebujemy? Wsparcia finansowego przy zakupie najpotrzebniejszych materiałów budowlanych lub samych materiałów, które ktoś mógłby nam oddać. Chodzi tu o regipsy, deski, krokwie, farbę, szpachlę, papę termoizolacyjną, przewody elektryczne itp. – mówi nam Elżbieta Zięba, poszkodowana.

I dodaje: – Z całego serca dziękuję tym wszystkim, którzy odpowiedzą na nasz apel. Jesteśmy w naprawdę trudnej sytuacji i liczymy na każdą pomoc ze strony czytelników Jelonki.com. Ci wszyscy, którzy będą chcieli nas wesprzeć mogą dostarczyć materiały budowlane pod adres – ul. Podgórze 33, Kowary lub dzwonić na numer telefonu 509 507 378. Raz jeszcze, dziękuję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group