Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8298
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPNIKI: Pogorzelcy czekają na pomoc

Środa, 30 grudnia 2009, 8:08
Aktualizacja: Czwartek, 31 grudnia 2009, 8:12
Autor: Angela
KARPNIKI: Pogorzelcy czekają na pomoc
Fot. Archiwum
Młode małżeństwo z malutkim dzieckiem, które dzień przed Wigilią w pożarze straciło cały dobytek, czeka na pomoc. Liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Potrzebne są meble, wyposażenie AGD, RTV i inne sprzęty niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Do tragedii, o czym informowaliśmy, doszło 23 grudnia około godziny 11.00 w Karpnikach. Przyczyną była najprawdopodobniej wadliwa instalacja elektryczna lub nieszczelny piec. Mimo akcji strażaków i okolicznych mieszkańców żywiołu nie udało się poskromić.

Na szczęście nic nie stało się kobiecie i siedmiomiesięcznej dziewczynce. Przez okno wyskoczył też mężczyzna, ale w płonących pomieszczeniach został pies i cały dorobek życia rodziny. Spłonęło wszystko, pieniądze, wyposażenie domu. Zostały puste ściany.

Poszkodowani mają obiecane mieszkanie zastępcze. Brak im jednak pieniędzy na jego umeblowanie i wyposażenie. Dlatego rodzina prosi o pomoc, nawet najdrobniejszą. Każdy, kto chciałby pomóc może kontaktować się z potrzebującymi pod nr tel. 79 60 95 360.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group