Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Pogoń bez happy–endu

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Blisko szczęścia były koszykarki I–ligowego MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra w meczu 17. kolejki przeciwko MUKS–owi Poznań. Nasze zawodniczki poderwały się do odrabiania strat w ostatniej kwarcie, niestety brakło czasu. Gospodynie zwyciężyły 58:53.

Przyjezdne prowadziły w tym spotkaniu tylko raz - w 8. minucie, kiedy to na tablicy wyników było 10:8 dla Karkonoszy. Później swoją wyższość udowodniały rywalki. Poznanianki wyszły na kilkunastopunktowe prowadzenie, a w 31. minucie było jeszcze 51:36. Jeleniogórzanki postanowiły jednak powalczyć i rzuciły się do odrabiania strat. Na 108 sekund przed końcową syreną celna "trójka" Paździerskiej pozwoliła nam zbliżyć się na dystans trzech punktów. Niestety w końcówce dwa "oczka" dołożyły przeciwniczki wygrywając 58:53. MUKS Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 58:53 (13:10, 25:15, 11:11, 9:17) Karkonosze: Pawlukiewicz (19), Paździerska (16), Myślak (8), Misiek (4), Szubrowska (2), Mach (2), Boduch (2)
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka