Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9359
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pogoda była pod pięknym psem

Niedziela, 16 maja 2010, 20:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 maja 2010, 19:44
Autor: GABI
JELENIA GÓRA: Pogoda była pod pięknym psem
Fot. Gabi
Mimo kiepskiej aury wielu miłośników czworonogów przyszło dziś na XXXV Wystawę Psów Rasowych, która odbyła się przy ulicy Lubańskiej w Cieplicach.

Można było porozmawiać z hodowcami, przyjrzeć się interesującej nas rasie. Bardzo zadowolone były dzieci, które nie dość, że mogły pooglądać psy, to często mogły je także pogłaskać. Przyjechali także wystawcy z Czech, Holandii i Niemiec. Dużym powodzeniem cieszyło się Tresuro, czyli zabawy z psem. Można było kupić karmy oraz akcesoria dla swojego pupila i zasięgnąć fachowej porady. Pomimo zakazu przed stadionem można było kupić szczeniaki różnych ras.

Jeleniogórska wystawa zyskała sobie rangę ogólnopolskiej imprezy kynologicznej. Słynie z bardzo dobrej organizacji, wielkiego zainteresowania i miłej atmosfery. Jest też świetnym miejscem do zdobycia nowej wiedzy i poznania ciekawych ludzi. Szkoda, że majowe chłody popsuły piknikowe plany organizatorów tej ciekawej imprezy. Oby za rok świeciło słońce!

Honorowy patronat nad imprezą objął: prezydent Miasta Jelenia Góra Marek Obrębalski, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój oraz Poseł Ziemi Jeleniogórskiej Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group