Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5459
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pogo na Lubańskiej

Sobota, 13 września 2008, 22:22
Aktualizacja: Niedziela, 14 września 2008, 8:02
Autor: Mar
Jelenia Góra: Pogo na Lubańskiej
Fot. Mar
Zespoły punkowe i rockowe wystąpiły dzisiaj na stadionie przy ulicy Lubańskiej w Cieplicach na imprezie „Rock Jelenia”. Pierwsze kapele pojawiły się na scenie już o 14, gdy przed sceną stała garstka słuchaczy.

Ale z godziny na godzinę fanów przybywało. Przed sceną i w jej okolicach było coraz więcej punków z „irokezami”, odpowiednio ubranych i przygotowanych do tańczenia szalonego tańca pogo. Nad kręcącymi się w młynku nieustannie unosiła się chmura pyłu podnoszonego butami. Mocnych rytmów przyszli słuchać też okoliczni mieszkańcy.

Szkoda, że na występie niemieckiej grupy „Dritte Wahl” było jeszcze niewielu słuchaczy, tym bardziej że zagrała bardzo dobrego punka. Zagrały jeleniogórskie punkrockowe kapele: Leniwiec oraz na zakończenie koncertu Fort BS, który obchodzi 25-lecie istnienia. Przy tej okazji ukazała się nowa płyta zespołu.

Świetny koncert dała kolejna kapela czyli Farben Lehre. Ich najbardziej znane kawałki fani śpiewali razem z Wojtkiem Wojdą i Konradem Wojdą, a pył nad pogującymi był szczególnie intensywny.

Wystąpili też inny słynny zespół punkrockowy, Sex Bomba oraz legendarny zespół, który grał między innymi w Jarocinie, Armia z Tomaszem Budzyńskim. Sprzyjała pogoda, a „zmęczeni” muzyką i napojami mogli spokojnie przespać się na trawie. Organizator koncertu, Jeleniogórskie Centrum Kultury zasłużyło na brawa za organizację imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group