Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Poetyckie impresje Alfredy Dziedzic w Sali Błękitnej

Audio

Czytaj na głos

Autor: KK 1 min czytania

Stowarzyszenie „W Cieniu Lipy Czarnoleskiej” oraz JCIiER Książnica Karkonoska zapraszają 29 czerwca (czwartek ) o godz. 16.00 do Sali Błękitnej Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze na spotkanie z poezją Alfredy Dziedzic oraz na prezentację jej wierszy z tomiku „Moje impresje. Nie tylko zza oceanu”.

Oprawę muzyczną spotkania zapewnią artyści: Elwira Kozak – sopran i Waldemar Motyka – tenor.

Alfreda Dziedzic, kresowianka z urodzenia, nauczycielka z zawodu. Z Jelenią Górą związana od ponad 60 lat. Po ukończeniu studiów przepracowała 30 lat jako nauczycielka języka rosyjskiego, a później jako metodyk w LO im. Stefana Żeromskiego . Ten okres był najciekawszym w jej życiu zawodowym i bardzo mile go wspomina. Po przejściu na emeryturę dużo podróżuje, zwiedzając ciekawe zakątki świata. Jest członkiem Stowarzyszenia „W Cieniu Lipy Czarnoleskiej”. Jej wiersze i opowiadania zamieszczone były w kilkunastu almanachach. Oddaje do rąk czytelników swój debiutancki tomik.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka