Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6811
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podsumowują półrocze No Name Dance Studio

Niedziela, 11 czerwca 2017, 14:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 czerwca 2017, 11:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Podsumowują półrocze No Name Dance Studio
Fot. kawonz
W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury trwa gala podsumowująca pierwsze półrocze 2017 roku w szkole tańca No Name Dance Studio Marceliny Leśniak. Pierwszego dnia (sobota, 10.06) na scenie zaprezentowały się dzieci, młodzież i dorośli z grup zaawansowanych.

Tradycyjnie, galę rozpoczęła grupa Ponad podziałami z nowym układem tanecznym do utworu "I don't need a man". W kolejnych występach pokazały się dzieci i młodzież z grup: Szok, Odlot, Zumba, duet Kasia i Milenka, LUZik, Współczesny, Szklarska Poręba, Zyg Zag, Dzieciaki z naszej paki, Halo, Eksplozja, ponownie Ponad Podziałami, duet Julka i Gloria, Blackout, ponownie Zumba oraz Szok, a także Jazz. Na zakończenie odbył się pokaz - niespodzianka, a był to występ ok. 70 tancerzy jednocześnie, co było bardzo widowiskowe.

W szkole tańca Marceliny Leśniak co pół roku następuje podsumowanie działań - właśnie podczas gali w JCK. Rodziny mają okazję zobaczyć czego przez ten czas nauczyły się ich pociechy i duma ich rozpiera po każdym występie. W niedzielę drugi dzień gali, gdzie wystąpią grupy początkujące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group