Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 17409
Zalogowanych: 116
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okręgówka: Podsumowanie trzeciej kolejki – Liga okręgowa

Czwartek, 28 sierpnia 2008, 13:06
Aktualizacja: 17:13
Autor: Mateusz Banaszak
W lidze okręgowej dużo wysokich wyników. W spotkaniach nie brakowało walki, kartek i ku uciesze kibiców, padło mnóstwo bramek.

Na pocżatek miła wiadomość z Jeżowa. Miejscowy Lotnik nie dał szans zawodnikom z Zebrzydowej, gdzie po świetnej grze wygrał aż 8:4. W końcu Lotnik się przebudził i pokazał, składną grą i że potrafi strzelać bramki, mimo braku rasowego napastnika.

Podział punktów w Kowarach. Miejscowa Olimpia tylko zremisowała na własnym boisku z Orłem.
Raciborowice nie dają szans Piastowi i dzięki temu zajmuje już pierwsze miejsce w tabeli a, Cosmos w końcu odbija się od dna i wygrywa nie byle z kim, bo z Nysą ze Zgorzelca. Wygrana zasłużona, cieszy fakt w jakim stylu. Cosmos strzelił aż 4 bramki i poprawił marny bilans bramkowy. Łużyce Lubań,na własnym boisku również nie dały szans Gryfowi, który inkasuje kolejną porażkę na swoim koncie.

Zaskakująco w Nowogrodźcu. Czarni Lwówek którzy tak dobrze rozpoczęli sezon, w potyczce z Chrobrym, nie zasłużyli nawet na jeden punkt, a ich gra wołała o pomstę do nieba.
Nie było niespodzianek w spotkaniu Twardego z Bobrzanami i Granicy z Włókniarzem. Tu zwyciężali goście, którzy zajmują miejsca w pierwszej trójce w tabeli.

Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Zebrzydowa 8:4
Olimpia Kowary – Orzeł Lubawka 2:2
GKS Raciborowice – Piast Zawidów 3:0
Cosmos Radzimów – Nysa Zgorzelec 4:1
Łużyce Lubań – Gryf Gryfów Śląski 4:0
Chrobry Nowogrodziec – Czarni Lwówek Śląski 4:0
Bobrzanie Bolesławiec – Twardy Świętoszów 1:6
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia 0:1

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
1230
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
54%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelenia Góra - KARR
XV Święto Województwa Dolnośląskiego!
 
Aktualności
Coraz więcej śniegu w Karkonoszach
 
Pomagamy
Zbiera na album o Karkonoszach
 
Karkonosze
Znicze zostaw w domu – tu króluje cisza
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group