Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 8394
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”

Środa, 8 lipca 2015, 13:31
Aktualizacja: 13:33
Autor: 112
Jelenia Góra: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”
Fot. Archiwum
65 kierowców ukaranych mandatami za różne wykroczenia w ruchu drogowym to efekt prowadzonej wczoraj (7.07) w godzinach od 6.00 do 22.00 policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry.

Policjanci szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

Efektem tych działań jest ukaranie 65 kierujących za różne wykroczenia w ruchu drogowym, w tym 63 kierujących za przekroczenie dozwolonej prędkości. Jeden kierowca stracił na trzy miesiące prawo jazdy, gdyż w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km na godzinę. Ogólnie funkcjonariusze skontrolowali 99 samochodów.

Działania takie będą prowadzone cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
371
Pozytywnie
35%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
28%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Blisko pół metra śniegu na Śnieżce
 
Aktualności
Sztuczki Jakuba rozbawiły zebranych
 
Pomagamy
Dramat w ringu. Nasz bokser walczy o życie
 
Aktualności
Pociągi coraz bliżej powrotu do Kowar
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group