Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6807
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”

Poniedziałek, 23 marca 2015, 14:21
Aktualizacja: 14:24
Autor: 112
Jelenia Góra: Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”
Fot. Archiwum
Prawie stu kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt prowadzonej 20 marca w Jeleniej Górze policyjnej akcji „Prędkość”.

Policjanci szczególnym nadzorem objęli główne drogi miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań oraz sprawdzali, czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

- Efektem było ukaranie 98. kierujących za przekroczenie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci ukarali mandatami pięciu kierowców za to, że w czasie jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa, jednego kierującego za rozmowę przez telefon podczas jazdy oraz ukarali mandatami trzech kierowców za kierowanie pojazdami bez uprawnień . Ponadto zatrzymali trzy dowody rejestracyjne za usterki techniczne. Łącznie za różne wykroczenia funkcjonariusze ukarali 107. kierujących – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze i zapowiada, że takie działania będą prowadzone cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group