Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 1953
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: Podsumowanie niższych lig

Niedziela, 16 października 2011, 20:47
Aktualizacja: 20:48
Autor: Przemo
klasa A i B: Podsumowanie niższych lig
Fot. archiwum
Pub Gol lepszy w derbach Jeleniej Góry, zwycięstwo w meczu na szczycie Jawy Otok oraz komplet puntów piłkarzy "Drexa" w meczu dwóch rezerw – to najciekawsze wydarzenia minionego weekendu na boiskach niższych lig piłkarskich okręgu jeleniogórskiego.

A-klasa:

Grupa I:
Mitex Podgórzyn - Orzeł Mysłakowice 7:1
Nysa Wolbromek - Czarni Strzyżowiec 4:0
Halniak Miłków - Woskar Szklarska Poręba 0:4
Victoria Czadrów - Orzeł Lubawka 1:4
Pub Gol Jelenia Góra - Chojnik Jelenia Góra 5:2
Piast Bolków - KS Łomnica 5:1
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Pogoń Świerzawa 3:2

Tabela:
1. Mitex-------------10 – 24 – 42:9
2. Pogoń------------10 – 23 – 31:13
3. Pub Gol----------10 – 21 – 26:21
4. Orzeł L.----------10 – 17 – 21:17
5. Oskar-------------10 – 16 – 17:8
6. KS 1946----------10 – 16 – 23:15
7. Chojnik-----------10 – 15 – 31:29
8. Victoria-----------10 – 11 – 20:28
9. Czarni-------------10 – 11 – 14:29
10. Orzeł M.--------10 – 10 – 11:21
11. KS----------------10 – 10 – 16:31
12. Piast--------------10 – 9 – 19:23
13. Nysa--------------10 – 9 – 19:29
14. Halniak-----------10 – 9 – 11:30

Grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Chmielanka Chmieleń 2:3
Gryf Gryfów Śląski - Jaśnica Opolno Zdrój 3:0
Sudety Giebułtów - Włókniarz Leśna 0:2
Stella Lubomierz - LKS Radostów 2:4
Skalnik Rębiszów - Bazalt Sulików 2:4
Orzeł Platerówka - Pogoń Markocice 7:2
Cosmos Radzimów - Kwisa Świeradów Zdrój 0:3

Tabela:
1. Gryf----------------10 – 23 – 27:11
2. Kwisa---------------9 – 20 – 31:11
3. Bazalt-------------10 – 20 – 32:18
4. Skalnik------------10 – 16 – 23:20
5. Włókniarz---------10 – 16 – 18:14
6. Stella---------------10 – 14 – 25:22
7. Pogoń--------------10 – 14 – 20:21
8. Kosmos------------10 – 12 – 23:17
9. Chmielanka---------9 – 12 – 19:18
10. Sudety------------10 – 12 – 23:34
11. Błękitni------------10 – 12 – 16:30
12. Radostów---------10 – 14 – 31:35
13. Orzeł---------------10 – 10 – 26:32
14. Jaśnica-------------10 – 1 – 8:40

Grupa III:
Cosmos Milików - Hutnik Pieńsk 0:3
Apis Jędrzychowice - Jawa Otok 1:2
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3:5
Górnik Węgliniec - Iskra Łagów 4:6
LKS Ocice - LZS Łaziska 6:1
LZS Radogoszcz - GKS Iwiny 5:3
Przyszłość Dłużyna - Sparta Zebrzydowa 2:6

Tabela:
1. Jawa--------------10 – 27 – 29:10
2. Apis---------------10 – 22 – 35:17
3. Sparta------------10 – 20 – 39:14
4. Iskra---------------10 – 19 – 35:25
5. LKS O.------------10 – 19 – 28:23
6. LZS R.------------10 – 16 – 25:34
7. KS------------------10 – 15 – 33:36
8. Hutnik--------------10 – 15 – 12:19
9. Tomaszów Bol.--10 – 14 – 27:22
10. Górnik------------10 – 10 – 37:39
11. GKS I.------------10 – 10 – 19:25
12. Cosmos----------10 – 9 – 17:24
13. LZS Ł.------------10 – 5 – 18:33
14. Przyszłość-------10 – 2 – 18:42

B-klasa:

Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Bóbr Marciszów 1:1
Spójnia Sady - Auxilia Janiszów 2:4
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 6:1
Bóbr Opawa - Orły Lipienica 1:6
Gnejs Ogorzelec - Kwarc Pisarzowice 0:3
Czarni Przedwojów - Lesk Sędzisław 2:2

Tabela:
1. Kwarc----------8 – 22 – 51:7
2. Lesk------------8 – 22 – 42:9
3. Czarni----------8 – 16 – 34:12
4. Orły-------------8 – 15 – 23:14
5. Dragon---------8 – 15 – 23:14
6. Bóbr M.--------8 – 14 – 14:9
7. Auxilia----------8 – 12 – 14:31
8. Amfibolit--------8 – 7 – 19:22
9. Bóbr O.---------8 – 6 – 16:42
10. Spójnia--------8 – 5 – 14:31
11. Uran-----------8 – 4 – 7:40
12. Gnejs----------8 – 1 – 5:31

Grupa II:
GLKS Czernica - Lechia Piechowice 1:4
Potok Karpniki - Pogoń Wleń 1:2
LKS Kostrzyca - Juvenia Rybnica 5:4
Rudawy Janowice Wielkie - Sandra Gol Jelenia Góra 3:1
KS Maciejowa - Sokół Sokołowiec 4:0
Hottur Borowice - Bobry Wojanów 3:2
Pub Gol II Jelenia Góra - Lotnik DRX II Jeżów Sudecki 0:4

Tabela:
1. Pogoń----------10 – 25 – 32:15
2. Lechia----------10 – 22 – 45:22
3. Juvenia--------10 – 22 – 34:23
4. KS---------------10 – 19 – 32:18
5. Rudawy--------10 – 18 – 38:21
6. Potok------------10 – 17 – 34:20
7. Bobry-------------9 – 15 – 27:20
8. Hottur------------10 – 10 – 28:33
9. Lotnik------------10 – 10 – 28:36
10. GLKS-----------10 – 9 – 20:26
11. LZS--------------10 – 9 – 21:30
12. Pub Gol---------10 – 8 – 20:45
13. Gol---------------10 – 7 – 17:33
14. Sokół-------------10 – 3 – 11:52

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Olsza Olszyna 6:2
LKS Świecie - Granica Miłoszów 1:2
Fatma Pobiedna - LKS Henryków 5:0
LZS Pisarzowice - Kwisa Mroczkowice 1:1
LZS Kościelnik - KS Pasiecznik 6:1
Pauzował: Rolnik Rząsiny.

Tabela:
1. Granica------7 – 21 – 46:7
2. LZS K.--------7 – 21 – 44:6
3. Kwisa---------8 – 16 – 19:14
4. Fatma--------7 – 15 – 23:14
5. KS-------------8 – 15 – 27:22
6. LZS P.--------7 – 8 – 15:14
7. LKS H.--------8 – 5 – 8:25
8. Rolnik---------7 – 5 – 12:31
9. LKS Ś.--------7 – 4 – 9:25
10. Bazalt--------7 – 3 – 10:36
11. Olsza II------7 – 2 – 12:30

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group