Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5086
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podsumowanie kolarskiego sezonu MKS–u "Jedenastki"

Niedziela, 14 października 2012, 1:56
Aktualizacja: 1:58
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Podsumowanie kolarskiego sezonu MKS–u "Jedenastki"
Fot. archiwum
Sekcja MTB utworzona na początku roku przez grupę pasjonatów kolarstwa rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Sezon obfitował w wiele sukcesów, między innymi w 2 medale amatorskich mistrzostw polski w maratonie MTB oraz 3 miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu MTBMarathon na dystansie Medano, a także 3 miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu BikeMaraton na dystansie Mini.

Nasi kolarze wzięli udział w 35 imprezach organizowanych na terenie całego kraju. Ponad 20 razy, prawie co weekend stawaliśmy na podium promując nasze miasto. W roku 2013 naszym celem jest dotarcie do najmłodszych kolarzy. Dzięki akcji współorganizowanej przez jeleniogórską placówkę Banku BGŻ, pozytywnie „zaraziliśmy” kolarstwem kilku młodych ludzi, którzy dobrze rokują na przyszłość.
Wielkie brawa oraz podziękowania należą się sponsorom, bez których sekcja nie mogłaby istnieć. Byli z nami między inymi:
Jelenia Góra, Bank BGŻ, Condizione health&fitness - siłownia, Penco – odżywki dla sportowców, Louis Garneau – buty i kaski, Viking Sport – stroje kolarskie. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy w nas wierzyli, dopingowali, pomagali duchowo i wspierali finansowo.

Obecnie klub prowadzi nabór młodzieży w wieku 12 – 23 lat
Gorąco zachęcamy do uprawiania kolarstwa!
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 667-455-128

Klub wciąż poszukuję sponsorów. Każdy, kto chciałby przyczynić się do rozwoju MTB w naszym regionie proszony jest o kontakt
tel: 667-455-128 lub e-mail: bartoszmoskwa@onet.eu

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group