Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4044
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Podsumowanie kadencji rady niepełnosprawnych

Sobota, 31 sierpnia 2019, 13:09
Aktualizacja: Niedziela, 1 września 2019, 6:25
Autor: WAC
Powiat: Podsumowanie kadencji rady niepełnosprawnych
Fot. Starostwo Powiatowe
Na uroczystym spotkaniu z okazji zakończenia IV kadencji zabrali się w Mysłakowicach członkowie Powiatowej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze.

Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w kończącej się czteroletniej kadencji (2015-2019) działała w składzie: przewodnicząca Ligia Jamer, wiceprzewodnicząca Wiesława Słomska, sekretarz rady Barbara Łuczycka, członek rady Grażyna Pawluśkiewicz – Rehlis, członek rady Lech Karbowski.

Do zakresu działalności Rady należało: inspirowanie przedsięwzięć zmierzających do integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych i realizacji praw osób niepełnosprawnych, opiniowanie i ocena realizacji projektów powiatowych programów działań na rzecz osób niepełnosprawnych, opiniowanie projektów uchwał i programów przyjmowanych przez radę powiatu pod kątem ich skutków dla osób niepełnosprawnych.

Na zakończenie kadencji członkowie gremium otrzymali z rąk starosty Krzysztofa Wiśniewskiego oraz wicestarosty Jarosława Kotlińskiego podziękowania za profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dziękując za wkład włożony w pomoc osobom niepełnosprawnym, przedstawiciele Zarządu Powiatu Jeleniogórskiego wręczyli kończącym kadencje członkom rady kwiaty i życzyli im wielu osiągnięć w dalszej pracy zawodowej, prospołecznej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
36%
Nudzi
2
18%
Smuci
4
36%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group