Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6964
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podsumowanie kadencji Marcina Zawiły – debata

Środa, 20 sierpnia 2014, 9:14
Aktualizacja: 9:18
Autor: Org
Jelenia Góra: Podsumowanie kadencji Marcina Zawiły – debata
Fot. Archiwum Jelonki.com
Już tradycyjnie na zakończenie kadencji Prezydenta i Rady Miejskiej Jeleniej Góry Karkonoska Koalicja Organizacji Pozarządowych zaprasza na debatę, mającą na celu podsumowanie czterech lat pracy naszych samorządowców. Odbędzie się ona w Książnicy Karkonoskiej 10 września br. (środa) o godz. 17:00.

W myśl scenariusza i regulaminu debaty, zgodnych ze standardami akcji „Masz Głos – Masz Wybór”, w ramach której odbywać się będzie zapowiadane wydarzenie, będzie ono miało charakter spotkania samorządowców z mieszkańcami Jeleniej Góry, podczas którego jeleniogórzanie będą mieli okazję do spytania lokalnych polityków o stan realizacji ich obietnic wyborczych sprzed czterech lat. Do udziału w dyskusji ze strony samorządowców zaproszenia otrzymali: prezydent miasta Marcin Zawiła, przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Wrotniewski oraz szefowie wszystkich klubów radnych, czyli: Piotr Miedziński (PO), Wojciech Chadży (SLD), Krzysztof Mróz (PiS) i Miłosz Sajnog (Razem dla Jeleniej Góry).

Debata podsumowująca kadencję władz naszego miasta będzie podzielona na trzy tury. Podczas pierwszej wyemitowany zostanie film sprzed czterech lat, gdzie Marcin Zawiła ówczesny poseł na Sejm RP i kandydat na prezydenta Jeleniej Góry odpowiadał na pytania Karkonoskiej Koalicji Organizacji Pozarządowych dotyczące planów na okres swojej prezydentury. Następnie wyemitowane nagranie zostanie skonfrontowane ze stanem faktycznym do czego odnieść będzie się mógł zarówno prezydent, jak i obecni na sali radni.

Druga i trzecia tura debaty to pytania, które zadawać będą mogli mieszkańcy. W drugiej moderator debaty odczyta pytania, jakie jeleniogórzanie zadadzą za pośrednictwem poczty mailowej. Pytania te należy kierować na adres: kkop2013@wp.pl do 5 września br. W mailu należy wpisać treść pytania oraz imię i nazwisko osoby bądź osób, które pojawią się na sali, a do których pytanie będzie adresowane.

Podczas trzeciej tury będzie czas na pytania zadawane przez publiczność, która 10 września br. zgromadzi się w Książnicy Karkonoskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group