Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Podium wieloboisty

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

Wartościowy wynik na zakończenie sezonu

Podczas prestiżowych, kończących sezon lekkoatletyczny 2007r.otwartych Mistrzostw Zielonej Góry w wielobojach udanie zaprezentował się Paweł Pis, który w kategorii juniorów młodszych w gronie 12 konkurentów w 8-boju zajął II miejsce z wynikiem - 4.704 pkt.

Wyniki Pawła w poszczególnych konkurencjach: 100m - 12,50s, skok w dal - 5,91m , kula - 12,71 m, 400m - 55,51s, 110 m ppł. - 16,37s, skok wzwyż - 174cm, oszczep - 45,53m ,
1000m - 3.10,26min.

- Wynik P. Pisa na zawodach w Zielonej Górze nie jest wprawdzie jego rekordem życiowym, ale zważywszy że został uzyskany w zawodach kończących długi i wyczerpujący sezon można go uznać za wartościowy - mówi trener lekkoatlety Marek Przeorski. Nasz wieloboista jest zawodnikiem młodym, o dużym potencjale fizycznym i myślę że jego czas nastąpi za 2- 3 lata.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka