Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 15 lutego
Imieniny: Jowity, Zygfryda
Czytających: 10242
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Podejrzany o rozbój zatrzymany

Piątek, 2 lutego 2018, 13:09
Aktualizacja: 13:13
Autor: 112
Policjanci zatrzymali 18–letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o rozbój i kradzieże z włamaniem. Grozi mu za to do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 27 stycznia br. około godziny 23.15 w na jednej z ulic w Kowarach. Pokrzywdzony wracając do domu po spotkaniu ze znajomymi postanowił chwilę odpocząć i usiadł. Ten moment wykorzystał 18-latek, który go od kilkunastu minut obserwował. Podszedł do niego, kopnął w głowę, a następnie okradł. Jego łupem padł telefon komórkowy, dokumenty, gotówka oraz karta płatnicza, którą 18-latek użył w różnych punktach handlowych w mieście.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję dwa dni później. Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 18-latka jako podejrzewanego o te przestępstwa. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli skradziony telefon.

Sonda

Tłusty czwartek za nami. Pochwalcie się ile zjedliście pączków?

Oddanych
głosów
302
1
31%
2-3
44%
4-5
15%
Więcej niż 5
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Karkonosze wygrywają bezapelacyjnie!
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Aktualności
Bieg Icemana w Przesiece
 
Inne wydarzenia
Wystartował 50. Bieg Piastów. Znakomici Jeleniogórzanie!
 
Edukacja
Uczniowie Żeroma przygotowują się do koncertu
 
Pogoda
To nie koniec zimy, wrócą mrozy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group