Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 6802
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Podejmij wyzwanie, wjedź rowerem z Kowar na Okraj

Wtorek, 23 lipca 2013, 7:24
Aktualizacja: 7:28
Autor: Org
Region: Podejmij wyzwanie, wjedź rowerem z Kowar na Okraj
Fot. Organizator
Do XVI Kolarskiego Wjazdu Kowary – Okraj zostałyniecałe 4 tygodnie Zachęcamy do podjęcia sportowego wyzwania, sprawdzenia swojej fizycznej sprawności i zdobycia tytułu najlepszego „górala” wschodnich Karkonoszy! Do udziału w zawodach można się zapisywać poprzez formularz na stronie: http://formularz.ultimasport.pl/188/index.php

Wyścig - jak co roku - odbędzie się 15 sierpnia (w czwartek) 2013 r. Zawodnicy już po raz szesnasty podejmą morderczą wspinaczkę z centrum Kowar (ok. 480 m n.p.m.) na wysokość ponad tysiąca metrów n.p.m. do malowniczo położonej wioski Mala Upa na Przełęczy Okraj. Imprezę organizuje Miasto Kowary wspólnie z Gminą Mala Upa, Związkiem Gmin Karkonoskich oraz ze Stowarzyszeniem Sportowo - Społeczno - Kulturalnym PRO Kowary. Z każdym rokiem kolarski wjazd cieszy się coraz większą popularnością. Podobnie jak w latach ubiegłych przewidujemy dwie kategorie zawodów: wyścig szosowy oraz MTB.

Zainteresownych udziałem w wyścigu prosimy o zapoznanie się z regulaminem (http://formularz.ultimasport.pl/188/regulamin.pdf) zwłaszcza z warunkami uiszczania wpisowego.


- Serdecznie zapraszamy zarówno zawodników, jak i miłośników kolarstwa do wzięcia udziału w naszej największej sportowej imprezie. Celem tych zawodów jest przede wszystkim promowanie aktywnego trybu życia. Przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i reprezentantów klubów sportowych - zachęcają do udziału organizatorzy.

Więcej informacji nt. „XVI Kolarskiego Wjazdu Kowary – Okraj” uzyskać można w Biurze Organizacyjnym, który swoją siedzibę ma w kowarskim Ratuszu w Biurze Promocji Rozwoju i Przedsiębiorczości. Można zgłaszać się do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, skontaktować się z nami telefonicznie - tel. 75 64 39 229 lub e-mailowo: bp@kowary.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
367
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group