Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7105
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Podczas weekendu mnóstwo atrakcji

Piątek, 29 czerwca 2018, 6:39
Aktualizacja: Niedziela, 1 lipca 2018, 21:58
Autor: WAC
Karpacz: Podczas weekendu mnóstwo atrakcji
Fot. Organizatorzy
Pod znakiem wielu imprez plenerowych upłynie najbliższy weekend w Karpaczu. Oby tylko pogoda dopisała.

W sobotę (30.06) na deptaku odbędzie się akcja promująca grę w tenisa pt. „Dzieciaki do rakiet”. W godzinach 10.00 – 19.00 w specjalnie przygotowanych strefach doświadczeni trenerzy poprowadzą bezpłatne treningi dla dzieci w wieku 5-12 lat. Na uczestników czekać będą także goście specjalni, jednym z nich będzie Urszula Radwańska. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tego samego dnia w godz. 14:00-17:00 przy dolnej stacji wyciągu Winterpol Biały Jar - Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska po raz pierwszy organizuje Festiwal Dobra, czyli: dolnośląskie dobre aktywności, dobre słowa, dobre smaki i dobra muzyka. Gościem specjalnym będzie Jose Torres Musician & Havana Dreams. Pokaz kulinarny kuchni roślinnej poprowadzi blogerka kulinarna Katarzyna Gubała, natomiast na scenie wystąpi mim Arkadiusz Bazak, ze swoim wyjątkowym przedstawieniem pt. " Filharmonia". Fundacja BikePlanet z Karpacza przez cały czas trwania imprezy prowadzić będzie szkolenia rowerowe oraz konkurencje dodatkowe „super serwisant” i „trzymanie roweru na czas”.

Trzecim sobotnim wydarzeniem będą Jany – Noc Świętojańska, odbywające się od godziny 16.00 do 20.00 w parku przy ul. Nadrzecznej. Jest to impreza integracyjna dla mieszkańców i gości Karpacza. W programie: występ muzyczny zespołu Złota Aura, gry i zabawy dla dzieci oraz grill z kiełbaskami.

W niedzielę (1.07) w godzinach 12:00-18:00 swoje podwoje otworzy na Stoku Relaks i w Dworze Liczyrzepy Festiwal Smaków Liczyrzepy i Jarmark Ducha Gór. W programie: kiermasz produktów lokalnych, warsztaty rękodzielnicze, konkursy kulinarne, degustacje potraw, występy artystyczne i wiele innych atrakcji. Gościem specjalnym festiwalu będzie Beata Śniechowska – zwyciężczyni programu MasterChef.

W sobotę i niedzielę od 10.00 do 16.00 Karkonoski Park Narodowy zaprasza na Wakacyjne Podróże Naukowe w Domku Myśliwskim (przy szlaku niebieskim od Wangu przed Kotłem Małego Stawu). Podczas weekendu organizowane będą prelekcje, pogadanki, gry, zabawy, zajęcia warsztatowe i konkursy edukacyjne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group