Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Podczas wakacji okradli szkołę

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Bynajmniej nie z powodu chęci do nauki zatęsknili za szkołą dwaj uczniowie, którzy pod koniec lipca dwukrotnie włamali się do pracowni komputerowej jednej z placówek oświaty kradnąc sprzęt. 11 sierpnia złodziei zatrzymała policja.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch chłopców w wieku 12 i 14 lat podejrzanych o kradzież z włamaniem. Jak ustalili funkcjonariusze, nieletni dwukrotnie włamali się do pracowni komputerowej jednej z jeleniogórskich szkół pod koniec lipca br. Ich łupem padł sprzęt komputerowy o wartości blisko 25 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze w wyniku przeszukania odnaleźli część skradzionego mienia. Chłopcy wyjaśnili, że resztę sprzętu sprzedali, a tak „zarobione pieniądze” przeznaczyli na alkohol i papierosy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka