Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Podczas akcji „Prędkość” posypały się mandaty

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

77 kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt prowadzonej wczoraj (4.07) policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry.

reklamy

Trzech kierowców straciło na trzy miesiące prawo jazdy, gdyż w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o 51 km. Funkcjonariusze skontrolowali 138 pojazdów, zatrzymali 11 dowodów rejestracyjnych w związku ze stanem technicznym. Ponadto w trakcie działań zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem.

- Celem tych działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze – przypomina podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka