Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 6204
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Podarunki od starosty

Wtorek, 2 czerwca 2020, 9:07
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2020, 14:40
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Podarunki od starosty
Fot. Starostwo Powiatowe
Samorządowcy z Powiatu Jeleniogórskiego— starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, wicestarosta Jarosław Kotliński oraz sekretarz powiatu Ewa Lijewska–Małachowska — odwiedzili wczoraj (1.06) z okazji Dnia Dziecka wychowanków Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie, aby złożyć im życzenia i wręczyć kosz słodkich upominków.

Wychowankowie przygotowali w podziękowaniu krótki program artystyczny, ale najpiękniejszym wyrazem wdzięczności były ich uśmiechnięte buzie.

Tego dnia życzę wam jak najwięcej uśmiechu - mówił starosta Krzysztof Wiśniewski. - Wszystkim dzieciom małym i tym dużym życzę wielu powodów do radości, spełnienia wszelkich marzeń, długiego i pięknego dzieciństwa, sukcesów w szkole, dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych przygód. Tak naprawdę w każdym z nas, nawet gdy jesteśmy już dorośli drzemie dziecko. Dorośli często z rozrzewnieniem wracają pamięcią do beztroskiego czasu dzieciństwa. To wspaniały czas i mam nadzieję, że wykorzystacie go jak najlepiej- dodał starosta.

Twoja reakcja na artykuł?

9
41%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
11
50%
Złości
2
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group