Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 13520
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pod Szrenicą świetnie się biega

Środa, 13 lipca 2011, 8:16
Aktualizacja: 8:16
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Pod Szrenicą świetnie się biega
Fot. Organizatorzy
Szklarska Poręba to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do trenowania biegów długodystansowych, dlatego przez cały lipiec w Hotelu Bornit odbywają się obozy treningowe zorganizowane przez Fundację Maraton Warszawski.

Ze względu na ukształtowanie terenu i szczególny alpejski klimat przebiegniecie jednego kilometra pod Szrenicą to tyle samo co 2 km na nizinach. Przez cały lipiec w Hotelu Bornit odbywają się obozy treningowe organizowane przez Fundację Maraton Warszawski. Na tygodniowe treningi przyjeżdżają zawodowcy, jak i osoby, które biegać zaczynają praktycznie od zera.

W sierpniu z grupami amatorów przyjedzie również olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski Michał Bartoszak, a także aktualna mistrzyni Polski w maratonie i wielokrotna medalistka Edyta Lewandowska. W sierpniu odbędzie się także Maraton Karkonoski, który jest jedną z najbardziej spektakularnych imprez biegowych w Polsce.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
74
Tak
46%
Nie
47%
Jest mi to obojętne
7%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
112
Suzuki z Passatem
 
Inne wydarzenia
"Polatali bokiem". Rajdowe zakończenie sezonu
 
Karkonosze
Kolejne NIE dla wieży widokowej na Zakręcie Śmierci
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group