Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8265
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pod Chojnikiem ogrody są jak malowane

Wtorek, 28 czerwca 2011, 9:49
Aktualizacja: 10:46
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pod Chojnikiem ogrody są jak malowane
Fot. Organizatorzy
Znamy już zwycięzców konkursu na najpiękniejszy ogród w Sobieszowie. Główną nagrodę otrzymali Aneta i Włodzimierz Bednarzowie. Warto dodać, że tym roku organizatorom pogoda spłatała figla. W dniach, kiedy oceniane były ogrody, spadł śnieg…

Konkurs na najpiękniejszy ogród pod Chojnikiem od lat organizuje Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa. W tym roku jednak przez spustoszenie, jakie w roślinności poczynił majowy śnieg, komisja postanowiła nie przydzielać nagród według kategorii.

Przyznano jedną główną nagrodę w postaci huśtawki ogrodowej, którą ufundowali Ryszard Kaczmarek i Janusz Wojtas, oraz wyróżnienia. Komisja nagrodziła też te ogrody, które w ostatnim roku zmieniły swoje oblicze na plus. Nagroda główna i wyróżnienia zostaną dostarczone bezpośrednio nagrodzonym.

Wyróżnienia otrzymali: Monika i Paweł Lisowie, Danuta i Janusz Ciukowie, Mirosława i Zenon Gaczyńscy, Katarzyna i Andrzej Chodorowie, Jolanta i Piotr Chowaniakowie, Krzysztof Łozowski, Joanna i Stanisław Kokoszka, Helena i Franciszek Niedźwieccy, Andrzej Wiatrowski, Halina i Tadeusza Kirszankowie, Ewa i Bartosz Zabłoccy , Danuta i Zdzisław Śliwińscy, Grażyna i Eugeniusz Skiba, Barbara Kułakowska, Beata i Krzysztof Sucheccy oraz Wanda i Jerzy Walerianowiczowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group