Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6770
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Pociągiem na Bieg Piastów (aktualizacja)

Wtorek, 27 lutego 2018, 8:32
Aktualizacja: 13:36
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Pociągiem na Bieg Piastów (aktualizacja)
Fot. Użyczone/Koleje Dolnośląskie
Dodatkowe pociągi ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, dla uczestników i kibiców udających się na Bieg Piastów, zostaną uruchomione w dniach 3–4 marca.

Do tej pory zawodnicy i kibice biorący udział w Biegu Piastów musieli zmagać się z wyzwaniami jeszcze przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji. Pierwszy etap zmagań stanowił bowiem dojazd na Polanę Jakuszycką. Kręta droga krajowa nr 3 podczas zawodów korkowała się nawet na długości kilku kilometrów.

Teraz Koleje Dolnośląskie wspólnie z gminą Szklarska Poręba w najbliższy weekend 3 – 4 marca uruchomią 5 dodatkowych połączeń (3 w sobotę i 2 w niedzielę).

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji Zarządu Województwa o uruchomieniu dodatkowych połączeń kolejowych w weekend zawodów - mówi Mirosław Graf, burmistrz Szklarskiej Poręby. Dojazd pociągiem niemal na samą linię startu na pewno zwiększy atrakcyjność kolejnego Biegu Piastów.

Dodatkowy pociąg będzie odjeżdżał ze stacji Szklarska Poręba Górna w sobotę o godzinie 7.20. Odjazdy z Polany Jakuszyckiej przewidziano na godzinę 15:20 i 17:20 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Przejazd zaplanowano tak, żeby zawodnicy zdążyli przebrać się i pobrać numer startowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group