Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 3879
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pochwal się referatem w tematach ścisłych i technicznych

Wtorek, 21 lutego 2012, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: Jakub Thauer
10 marca 2012 o godzinie 10 w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej, przy ul. Bankowej 27 odbędzie się seminarium naukowe związane z dyscyplinami ścisłymi i technicznymi organizowane przez Klub UNESCO–"UNESCO Friends for Change", który działa przy tej placówce.

Seminarium ma na celu poszerzenie dotychczasowej wiedzy uczestników i zwiększenia zainteresowania tym obszarem nauki, który w obecnych czasach okazuje się bardzo potrzebnym w rozwijającym się świecie. Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - mówi Adrianna Ciupka - lider Klubu UNESCO. Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - dodaje Mariusz Figiel - koordynator seminarium.

Każdy referujący otrzyma stosowne zaświadczenie o wzięciu udziału w seminarium naukowym. Klub przewiduje nagrodę dla najlepszego referatu. Nagroda ta zostanie przyznana przez bezstronne jury składające się z członków klubu. Uczestnicy zobowiązują się do przygotowania 15 minutowego wystąpienia na wybrany przez siebie temat związany z naukami ścisłymi i technicznymi. Wystąpienie może być podparte prezentacją multimedialną i innymi środkami audiowizualnymi.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 03.03.2012 na adres mailowy: semi.jg@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, nazwę szkoły, oraz temat referatu. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 725-186-129 (Codziennie w godzinach 17-22), lub mailowo: semi.jg@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group