Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7148
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pochwal się referatem w tematach ścisłych i technicznych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 21 lutego 2012, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: Jakub Thauer
10 marca 2012 o godzinie 10 w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej, przy ul. Bankowej 27 odbędzie się seminarium naukowe związane z dyscyplinami ścisłymi i technicznymi organizowane przez Klub UNESCO–"UNESCO Friends for Change", który działa przy tej placówce.

Seminarium ma na celu poszerzenie dotychczasowej wiedzy uczestników i zwiększenia zainteresowania tym obszarem nauki, który w obecnych czasach okazuje się bardzo potrzebnym w rozwijającym się świecie. Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - mówi Adrianna Ciupka - lider Klubu UNESCO. Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - dodaje Mariusz Figiel - koordynator seminarium.

Każdy referujący otrzyma stosowne zaświadczenie o wzięciu udziału w seminarium naukowym. Klub przewiduje nagrodę dla najlepszego referatu. Nagroda ta zostanie przyznana przez bezstronne jury składające się z członków klubu. Uczestnicy zobowiązują się do przygotowania 15 minutowego wystąpienia na wybrany przez siebie temat związany z naukami ścisłymi i technicznymi. Wystąpienie może być podparte prezentacją multimedialną i innymi środkami audiowizualnymi.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 03.03.2012 na adres mailowy: semi.jg@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, nazwę szkoły, oraz temat referatu. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 725-186-129 (Codziennie w godzinach 17-22), lub mailowo: semi.jg@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Nemo 21-02-2012 12:13
Pale trawe i interesuje sie nauka. Jestem w trakcie prac nad alternatywnym zrodlem energii. Przyznam, ze wyniki sa obiecujace, choc prawda jest taka, ze to nad czym pracuje, juz w 183?r. o tym wiedzieli, ale koncerny paliwowe skutecznie nie dopuszczaja do taniej energii. Przy okazji zauwazylem, ze ludzie sa jak z sredniowiecza, chetnie spalili by mnie na stosie, za moje eksperymenty, groza policja, bo zekomo wysadze blok w powietrze, a tak na prawde, to nikt z nich nie ma piojecia, jakie bomby maja w lazienkach. Przyklad: woda, kret do udrazniania rur i folia aluminiowa. OSTRZEGAM!!! polaczenie tych skladnikow = wielkie bum. Bawcie sie na wlasna odpowiedzialnosc.
~Patison 21-02-2012 21:11
Ciupka mówi, a Figiel dodaje - oboje to samo - jota w jotę. (...) Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - mówi Adrianna Ciupka - lider Klubu UNESCO. Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane tą tematyką, jednak nie czują się zbyt dobrze w roli referujących. - dodaje Mariusz Figiel - koordynator seminarium. (...)
~LOL 21-02-2012 23:29
A Mariusz nie powiedział tak naprawdę nic...
~:) 22-02-2012 16:29
hmmm... chyba coś się panu redaktorowi pomieszało...
~ 27-02-2012 18:18
No tak tym razem wyciągamy tj. organizatorzy kasę z agendy ONZ jakim jest UNESCO. Co można mądrego i wyczerpującego i na dodatek naukowego zawrzeć można w 15 minutowym wystąpieniu popartym technikami multimedialnymi na temat nauk ścisłych i technicznych. Przypomina mi to metodę Greków wyciągania pieniędzy z Unii. Wystarczyło postawić kawałek ogrodzenia i szopę drewnianą na materiały dać napis budowa domu i już dostawało sie kasę z odpowiedniego programu unijnego dla Grecji. Klawo jak cholera jak to mówił Egon. Stach

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group