Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 11796
Zalogowanych: 83
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pobili i grozili śmiercią

Piątek, 22 maja 2009, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: TEJO
Dwóch pijanych mężczyzn podejrzanych o rozbój i groźby karalne zatrzymała policja. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 9 maja w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Dzień wcześniej w lokalu tym odbywała się libacja, podczas której jeden ze sprawców pozostawił swój telefon komórkowy.

Na drugi dzień mężczyźni przyszyli po pozostawioną rzecz. Stwierdzili, że komórka jest uszkodzona. W związku z tym pobili właściciela lokalu, a następnie ukradli mu jego telefon komórkowy i 35 zł. Opuszczając lokal zagrozili mu śmiercią w przypadku powiadomienia o zdarzeniu policję.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Byli wielokrotnie notowani za inne przestępstwa. Teraz odpowiedzą za rozbój za co grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Zostali już tymczasowo aresztowani.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
377
Tak, regularnie
20%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
30%
Nie, nigdy
50%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Pogoda
Jelenia Góra najcieplejszym miejscem w Polsce
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Dramat w Dolinie Bobru
 
Pieniądze
Jeleniogórski Uphotel doceniony
 
Czechy
System fortyfikacji nieopodal polskiej granicy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group