Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 11172
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pobił i okradł turystę. Nie po raz pierwszy

Środa, 29 czerwca 2011, 13:14
Aktualizacja: 13:17
Autor: KMP
Pieniądze, dwa telefony komórkowe i papierosy – oto łup 21–letniego napastnika, który pięściami zaatakował młodego turystę i okradł go.

Sprawcę cieplicka policja zatrzymała wczoraj, a do zdarzenia doszło 22 czerwca 2011 roku około godziny 20.15 w Jeleniej Górze. Sprawca zaczepił przechodzącego obok 19-latka i poprosił go o papierosy i 10 zł. Obiecał mu je zwrócić.

W celu zwrotu długu polecił pokrzywdzonemu, aby poszedł z nim we wskazane przez niego miejsce. Przechodząc przez park usiedli na ławce, wówczas sprawca zaatakował poszkodowanego, pobił i go okradł zabierając dwa telefony komórkowe, 100 zł oraz papierosy.

Pokrzywdzony o napadzie powiadomił policję. Podał również rysopis sprawcy. Policjanci w wyniku prowadzonych czynności wytypowali 21-letniego mężczyznę jako podejrzewanego o rozbój. Został on zatrzymany w swoim mieszkaniu.

– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili policjanci, sprawca przestępstwa tego dopuścił się w warunkach „recydywy”. Teraz za rozbój grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group