Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 6482
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Pobiegli ku pamięci R. Semczuka

Środa, 23 września 2009, 9:52
Aktualizacja: Czwartek, 24 września 2009, 9:32
Autor: ahawer
Jelenia Góra-Cieplice: Pobiegli ku pamięci R. Semczuka
Fot. A. Kwiatkowska
W miniony weekend przy pięknej słonecznej pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “ORLIK”, odbył się XXVI Ogólnopolski Bieg Uliczny – Bieg Jeleniogórskiej Jesieni – VII Memoriał Ryszarda Semczuka.

Sponsorami biegu byli: Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze
Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze, Urząd Marszałkowski we Wrocławiu i Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Organizatorem biegu było Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice.

Nagrodami specjalnymi wyróżniono: Genowefę Nowakowską oraz Stanisława Mrozińskiego za upór i determinację, Andrzeja Zarembę opiekuna biegaczy SKS “BIEGACZ” Siedlęcin za bardzo duży wkład pracy w rozwój sportu, szczególnie konkurencji biegowych.
Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej “OSTOJA” w Jeleniej Górze otrzymał, najlepszy biegacz, mieszkaniec osiedla 'ORLE' Tomasz Ziablicki.

Wyniki Biegu Jeleniogórskiej Jesieni
Biegi dzieci

Dystans 200 m

Klasyfikacja dziewcząt

1.Wiktoria Jędruch - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Sandra Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Dominika Marchewka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Klaudia Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców

1..Filip Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Domink Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Rafał Kwiatkowski - Jelenia Góra
6. Kacper Grabowiec - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7. Marcel Kwapiński - Jelenia Góra

Dystans 500 m

Klasyfikacja dziewcząt

1.Iwona Napora - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Lidia Hamkało - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Natalia Garlińska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców

1.Adrian Gromyko - UKN “15”Jelenia Góra
2.Patryk Kobiałko - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Mateusz Mazok - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Piotr Bryczkowski - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Jakub Kubacki - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Michał Skowron - UKN “15”Jelenia Góra
7. Dominik Lachowicz - Jelenia Góra
8. Damian Mujta - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
9. Daniel Mieczkowski - Jelenia Góra

Dystans 1000 m

Klasyfikacja chłopców

1. Paweł Kucharczyk - Mysłakowice
2. Marcin Lota - Legnica
3. Adam Koldziejczyk - Jawor
4. Paweł Idaszek - Jelenia Góra
5. Daniel Matusiak - Jelenia Góra
6. Piotr Idaszek - Jelenia Góra

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet

1.Dorota Szafrańska - 47'57 K16 - 1 - Jawor
2.Marta Witke - 48'08 K16 - 2 - Karpacz
3.Ewa Szmel - 48'32 K35 - 1 - Piechowice
4.Krystyna Turowska - 54'34 K35 - 2 - Jelenia Góra
5.Genowefa Nowakowska - 1'' 01'18 K35 - 3 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K16-34 kobiet

1.Dorota Szafrańska - 47'57 K16 - 1 - Jawor
2.Marta Witke - 48'08 K16 - 2 - Karpacz

Klasyfikacja K35- kobiet

1.Ewa Szmel - 48'32 K35 - 1 - Piechowice
2.Krystyna Turowska - 54'34 K35 - 2 - Jelenia Góra
3.Genowefa Nowakowska - 1'' 01'18 K35 - 3 - Jelenia Góra

Klasyfikacja ogólna mężczyzn

1. Artur Gawroński - 34'56 M40-1 - Kamienna Góra
2. Piotr Paciejewski - 35'29 M30-1 - Jelenia Góra
3. Jakub Kulesza - 35'37 M20-1 - Jelenia Góra
4. Tadeusz Sitek - 35'47 M50-1 - Marciszów
5. Tomasz Kwiatkowski - 36'20 M16-1 - Jelenia Góra
6. Mariusz Kwiatkowski - 36'22 M50-2 - Jelenia Góra
7. Waldemar Witulski - 36'39 M40-2 - Sosnówka
8. Andrzej Rydz - 36'57 M40-3 - Jawor
9. Mariusz Tokarczyk - 37'49 M30-2 - Legnica
10.Mariusz Moczarski - 38'53 M40-4 - Jelenia Góra
11.Andrzej Lota - 41'04 M30-3 - Legnica
12.Sebastian Łozinski - 42'32 M20-2 - Świeradów Zdrój
13.Wiesław Dul - 4 3'07 M50-3 - Jelenia Góra
14.Piotr Brzozowski - 44'05 M20-3 - Sławno
15.Łukasz Felisiak - 44'59 M20-4 - Świeradów Zdrój
16.Wiesław Górnicki - 45,42 M60-1 - Jelenia Góra
17.Jan Kruszewski - 46'23 M60-2 - Świerzawa
18.Andrzej Szklarz - 46'43 M50-4 - Jelenia Góra
19.Czesław Tarłowski - 51'53 M60-3 - Jelenia Góra
20.Tomasz Ziablicki - 54'13 M16-2 - Jelenia Góra
21.Stanisław Mroziński - 1”02'08 M60-4 - Jelenia Góra
22.Andrzej Semczuk - ---- M50 - Kraków

Klasyfikacja M16- 19 mężczyzn

1. Tomasz Kwiatkowski - 36'20 M16-1 - Jelenia Góra
2. Tomasz Ziablicki - 54'13 M16-2 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M20- 29 mężczyzn

1. Jakub Kulesza - 35'37 M20-1 - Jelenia Góra
2. Sebastian Łozinski - 42'32 M20-2 - Świeradów Zdrój

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn

1. Piotr Paciejewski - 35'29 M30-1 - Jelenia Góra
2. Mariusz Tokarczyk - 37'49 M30-2 - Legnica
3. Andrzej Lota - 41'04 M30-3 - Legnica

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn

1. Artur Gawroński - 34'56 M40-1 - Kamienna Góra
2. Waldemar Witulski - 36'39 M40-2 - Sosnówka
3. Andrzej Rydz - 36'57 M40-3 - Jawor
4. Mariusz Moczarski - 38'53 M40-4 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn

1. Tadeusz Sitek - 35'47 M50-1 - Marciszów
2. Mariusz Kwiatkowski - 36'22 M50-2 - Jelenia Góra
3. Wiesław Dul - 43'07 M50-3 - Jelenia Góra
4. Andrzej Szklarz - 46'43 M50-4 - Jelenia Góra
Andrzej Semczuk - ---- M50 - Kraków

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn

1.Wiesław Górnicki - 45,42 M60-1 - Jelenia Góra
2.Jan Kruszewski - 46'23 M60-2 - Świerzawa
3.Czesław Tarłowski - 51'53 M60-3 - Jelenia Góra
4.Stanisław Mroziński - 1”02'08 M60-4 - Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group