Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6801
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po wakacjach z nowym logo!

Wtorek, 3 lipca 2018, 6:47
Aktualizacja: Środa, 4 lipca 2018, 17:10
Autor: ZSPUiBS
Jelenia Góra: Po wakacjach z nowym logo!
Fot. Użyczone
Zespół Szkół Przyrodniczo–Usługowych i Bursy Szkolnej prezentuje nowe logo. Na odświeżenie wizerunku zdecydowano się przede wszystkim po to, aby być medialnie lepiej rozpoznawalnym oraz jednoznacznie identyfikowanym jako szkoła jeleniogórska.

Spójny wizerunek placówki to także ważny aspekt, dlatego też dla każdego profilu kształcenia opracowane zostanie logo, które nawiązuje do „ogólnego” logo szkoły. Premiera już na początku września!

- Wyniki naboru na rok szkolny 2018/2019 są dla nas bardzo budujące – potwierdziły celowość szerokiego spektrum podejmowanych przez nas działań promocyjnych. Ponadto pokazują, że umocniły się trzy kierunki, w których kształcimy młodzież, tj. technik weterynarii, technik żywienia i technik leśnik. W każdym z tych profili otwieramy samodzielną klasę. Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszej szkoły. Wiemy, że dla niektórych gimnazjalistów byliśmy szkołą alternatywną, tzw. drugiego wyboru. Wierzymy, że dodatkowym naborze staniemy się dla nich szkołą pierwszego wyboru – mówi Paweł Dernoga, dyrektor ZSPUiBS.

Szkoła nie zamierza spocząć na laurach. Nadal będzie prowadzić szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Z pewnością działaniom będzie sprzyjać wizerunek kreowany m. in. dzięki nowemu logo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group