Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5497
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Po tragedii w Piechowicach – w mieście żałoba

Poniedziałek, 4 grudnia 2017, 9:40
Aktualizacja: Wtorek, 5 grudnia 2017, 7:10
Autor: Joanna
W związku z tragiczną śmiercią trojga dzieci, które zginęły w pożarze w nocy z 2 na 3 grudnia Burmistrz Piechowic ogłosił trzydniową żałobę. Na budynku Urzędu Miasta oraz na budynkach jednostek organizacyjnych gminy zostały umieszczone flagi z kirem. Odwołano wszystkie imprezy o charakterze rozrywkowym, których organizatorem miał być Urząd Miasta lub jednostki organizacyjne Gminy Miejskiej Piechowice.

Nie wiadomo jeszcze co spowodowało pożar w którym zginęło troje dzieci: dwóch chłopców i dziewczynka. Przyczyną wybuchu ognia w mieszkaniu mogła być zapalona świeczka, którą prawdopodobnie oświetlano pomieszczenie (w mieszkaniu od kilku dni nie było prądu).Istnieje również możliwość, że pożar spowodował piecyk. W niedzielę odbyła się wizja lokalna z udziałem specjalistów w spalonym mieszkaniu. Nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi.

Przypomnijmy. Dzieci przebywały pod opieką 62 – letniego dziadka. Matki w tym czasie nie było w mieszkaniu. Kobieta pojawiła się w trakcie akcji gaśniczej. Matce dzieci zapewniono pomoc medyczną oraz psychologiczną. Pomoc psychologiczną otrzymali również strażacy i policjanci biorący udział w akcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (73) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group