Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7739
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po szkole jest w czym wybierać

Niedziela, 16 września 2018, 13:55
Aktualizacja: Wtorek, 18 września 2018, 7:22
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Po szkole jest w czym wybierać
Fot. Przemek Kaczałko
W Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze odbyły się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których firmy i stowarzyszenia zachęcały do skorzystania z bogatej, różnorodnej oferty. Jak podkreślają organizatorzy, rodzice chcący pomóc w rozwoju czy odnalezieniu pasji swoich dzieci mają w czym wybierać.

Podczas sobotnich targów zaprezentowało się około 20 wystawców. Każdy miał swoje stoisko, gdzie klienci w trakcie zakupów mogli zapoznać się z ich ofertą, a dodatkowo na scenie odbywały się pokazy praktyczne. Wśród zajęć pozalekcyjnych były m.in.: nauka pływania, szkółka jeździecka z końmi, klub koszykówki, różnego rodzaje warsztaty, szkoła tańca, kickboxingu, tenisa, szkoła muzyczna, językowa i wiele innych.

- Jest w czym wybierać, na targach jest tylko część ofert z Jeleniej Góry. Gdy zapraszaliśmy firmy do udziału, wiele z nich miało już pełne listy uczestników, więc nie mieli możliwości pozyskiwania kolejnych - podkreśliła Magdalena Pruś, prowadząca imprezę.

W trakcie targów każde dziecko otrzymywało plan lekcji, były też wiele konkursów, dzięki którym można było skorzystać z oferowanych zajęć, aby przekonać się, czy dziecko jest zainteresowane daną formą spędzania czasu po szkole.

Twoja reakcja na artykuł?

12
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group