Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3602
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Po sesji w Janowicach Wielkich

Środa, 30 czerwca 2021, 11:10
Autor: Ewa Fit
Janowice Wielkie: Po sesji w Janowicach Wielkich
Fot. Gmina Janowice Welkie
We wtorek (29.06) w trybie zdalnym odbyła się XXVIII sesja Rady Gminy Janowice Wielkie. W sesji brało udział 13 radnych (dwóch nieobecnych). W programie było m.in. podjęcie uchwały o udzieleniu wójtowi wotum zaufania.

Po otwarciu sesji i stwierdzeniu quorum przewodniczący przedstawił porządek obrad, m.in. zaprezentowany został raport dotyczący stanu gminy za rok 2020, podjęto również uchwałę dotyczącą rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania gminnego budżetu oraz informację o stanie mienia komunalnego za 2020 rok. Po dyskusji nad sprawozdaniami, radni przez aklamację udzielili wójtowi wotum zaufania.

W dalszej części sesji radni podjęli uchwałę ws. określenia średniej ceny jednostki paliwa w gminie Janowice Wielkie na rok szkolny 2021/2022 oraz określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach uzyskiwanych przez gospodarstwo domowe.

Podjęto również uchwałę dotyczącą udzielenia dotacji celowej na wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła w lokalach mieszkalnych na przyjazne środowisku oraz uchwałę w sprawie dopłat do cen 1 m sześć. dostarczonej wody i odprowadzonych ścieków.

Sesję zakończyło podjęcie uchwały dotyczącej zmian w gminnym budżecie za rok 2021, przyjęcie protokołów z XXVI i XXVII sesji rady gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group