Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 6017
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po sekcji zwłok zamordowanych w filharmonii

Poniedziałek, 11 marca 2013, 16:13
Aktualizacja: Środa, 13 marca 2013, 7:42
Autor: Angela
Jelenia Góra: Po sekcji zwłok zamordowanych  w filharmonii
Fot. Angela
Rodziny zamordowanych w Filharmonii Dolnośląskiej w nocy z czwartku na piątek (7–8.03) prosiły o nieujawnianie szczegółów tej zbrodni oraz niepodawanie obrażeń. Dzisiaj (11.03) wykonano sekcje zwłok, które potwierdziły przypuszczenia prokuraturę co do przyczyn śmierci tych osób. – Victoria J. zmarła od „zagardlenia”, natomiast Paweł K. od obrażeń głowy i zachłyśnięcia się krwią – mówiła prokurator Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

- Zgodnie z przekazaną mi wolą rodziny, do której prokuratura podchodzi z głębokim szacunkiem, dzisiejsza wypowiedź ograniczona zostanie tylko i wyłącznie do udzielenia niezbędnych informacji dotyczących przyczyn zgonu ofiar – mówiła prokurator Violetta Niziołek. – Jednocześnie apeluję o uszanowanie woli osób najbliższych i zaprzestanie jakichkolwiek spekulacji, dotyczących przebiegu zdarzenia. W sprawie są i będą wykonywane przez prokuraturę dalsze czynności, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich szczegółów tej tragedii – dodała.

Tak więc nie potwierdzono ani przeprowadzenia wczorajszej wizji lokalnej w filharmonii z udziałem oskarżonego 29-letniego Michała M., ani też nie ujawniono żadnych szczegółów jej przebiegu czy też samego zdarzenia. Nie podano godziny, do której doszło do zbrodni, przyczyn zwolnienia z pracy Michała M. oraz jego ponownego przyjęcia do pracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group