Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9998
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po powiatowych zmaganiach recytatorskich w MDK

Środa, 27 stycznia 2016, 8:55
Aktualizacja: 8:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Po powiatowych zmaganiach recytatorskich w MDK
Fot. Archiwum Organizatora
Kolejna edycja konkursu recytatorskiego szkół podstawowych, tym razem eliminacje powiatowe, odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. Uczestników oceniało jury pod przewodnictwem Magdaleny Kępińskiej, aktorki Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze.

Pierwsze miejsca zajęli: Jakub Iglewski z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 707 w Karpaczu i Mateusz Barylak ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Drugie miejsce przyznano Mai Nowińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze, a nagrody za III miejsce odebrali: Piotr Marciniak ze Szkoły Podstawowej w Karpaczu, Justyna Dudek ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze i Karol Paciejewski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze.

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Anastazja Stefańczyk i Klaudia Żolińska z SP w Barcinku, Paulina Pałyska i Justyna Podsadowska z SP w Mysłakowicach, Joanna Chorąża z SP w Janowicach Wielkich, Piotr Zając i Wiktoria Jabłońska z SP nr 1 w Piechowicach.

Decyzją jury w eliminacjach wojewódzkich konkursu, które odbędą się 27 kwietnia w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji wystąpią: Jakub Iglewski, Mateusz Barylak i Maja Nowińska. Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group