Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11686
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Po pościgu pirat na motocyklu zatrzymany

Środa, 19 września 2012, 18:08
Aktualizacja: 18:42
Autor: 112
Policjanci po pościgu wczoraj (18 września) zatrzymali motocyklistę, który dopuścił się szeregu wykroczeń w ruchu drogowym. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami, a pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał ubezpieczenia. Za popełnione wykroczenia uzyskałby jednorazowo... 38 punktów karnych.

- Tego dnia około godziny 16.50 policjanci na ulicy Wiejskiej w Kowarach zauważyli motocyklistę, który jechał bez włączonych świateł, bez kasku oraz bez tablicy rejestracyjnej. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Okazało się jednak, że kierowca nie ma zamiaru się zatrzymać pomimo tego, że policjanci włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne. Uciekając dopuścił się kolejnych wykroczeń, między innymi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, poruszał się w miejscu, gdzie jest zakaz ruchu - informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

- Po kilkunastu minutach motocyklista zostawił pojazd i rzucił się do ucieczki pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Piratem drogowym okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Mysłakowice - dodaje Edyta Bagrowska.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
483
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group