Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 6109
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - powiat: Po nocnej nawałnicy połamane konary, drzewa i zalany budynek

Środa, 7 sierpnia 2013, 10:30
Aktualizacja: 14:54
Autor: Mea
Strażacy usuwali dzisiaj (07.08.) w nocy i nad ranem konary oraz drzewa z dróg na Osiedlu Robotniczym i ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze, a także w Szklarskiej Porębie i w Przesiece. Natomiast w Karpaczu wypompowywali wodę z pensjonatu, która wdarła się po intensywnych opadach deszczu.

- Tuż po północy strażacy usuwali konar, który spadł na drogę do posesji na Osiedlu Robotniczym. Po godz. 1.00 w nocy wypompowywali wodę, która po intensywnych opadach deszczu wdarła się do budynku pensjonatu przy ul. Konopnickiej w Karpaczu. Tuż po godz. 5.00 w Szklarskiej Porębie konar blokował część krajowej drogi nr 3, niedaleko wodospadu Szklarka. Strażacy szybko usunęli go z ulicy – poinformował Andrzej Ciosk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Z kolei ok. 7.30 straż pożarna została wezwana do usunięcia drzewa w Przesiece, które spadło na jezdnię. Po godz. 8.00 na ul. Wrocławskiej w Maciejowej strażacy usuwali konar i wycinali drzewo, w które w nocy uderzył piorun. Wycinka była konieczna gdyż uszkodzone drzewo zagrażało stojącemu obok domowi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group