Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6544
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Po konkursie kolęd i pastorałek

Piątek, 26 grudnia 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:40
Autor: Małgorzata Marciniak
Karpacz: Po konkursie kolęd i pastorałek
Fot. Organizatorzy
Prawie 40 uczestników z Mysłakowic, Karpacza, Łomnicy, Jeżowa Sudeckiego, Szkoły 707 w Karpaczu i z Kowar, zgłosiło się na Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Zespole Szkół w Karpaczu. Uczniowie startowali w kategorii klas I–III, IV–VI oraz gimnazjum. Dzisiaj (26.12) natomiast uczniowie Zespołu Szkół w Karpaczu zapraszają na wspólne kolędowanie po mszy o godz. 13.00.

Podczas konkursu jury miało ogromny problem z wyborem zwycięzców, bo poziom konkursu był bardzo wysoki. Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii klas młodszych zajęła Liwia Kubik, drugie miejsce Nissa Pasha, a trzecie miejsce Juliusz Ellwart. Wyróżnienia otrzymali: Honorata Szewczyk, Martyna Łasisz i Julia Mania.

W klasach IV-VI pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Świerczek, drugie miejsce Piotr Marciniak, a trzecie miejsce Hanna Chowańska. Wyróżnienia odebrali natomiast: Emilia Luty i Piotr Marciniak, Dominika Chrzan, Barbara Kasprzak, Dominika Perłowska i Zuzanna Piątkowska.

Wśród uczniów gimnazjum pierwsze miejsce zajął Mikołaj Liniewicz, drugie miejsce zajęła Laura Gadomska, a trzecie miejsce: Laura Gadomska, Katarzyna Kasprzak oraz Mikołaj Marciniak. Wyróżnienia otrzymali Karolina Łukasiewicz, Jola Wrona i Wiktoria Ostrowska. Jury przyznało również nagrodę Grand Prix. Otrzymała ją Katarzyna Kasprzak.

Laureaci otrzymali m.in. słuchawki Philipsa, bony do czekoladziarni Mont Blanc, albumy z Kościółkiem Wang, dekoracje świąteczne i słodycze. Rozlosowano także karnet do Parku Wodnego Tropikana. Nie zabrakło również poczęstunku, który zapewniła szkoła.

Nagrody szkoła pozyskała od fundatorów: Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang, Parafii Rzymsko-Katolickiej w Karpaczu oraz firm: zegarek.net i Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Dzisiaj (26.12) uczniowie Zespołu Szkół w Karpaczu zapraszają na wspólne kolędowanie po mszy o godz. 13.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group