Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8485
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po dużej wódce wjechali w boisko

Poniedziałek, 30 marca 2009, 17:15
Aktualizacja: Środa, 1 kwietnia 2009, 17:15
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Po dużej wódce wjechali w boisko
Fot. Ania
Tragedią mogła zakończyć się bezmyślność kierowcy, który dziś około godz. 16 – będąc pod wpływem alkoholu – jechał slalomem, a jazdę skończył na boisku przy ul. Czarnoleskiej. Na szczęście nikt w pobliżu nie przechodził. Pijanemu prowadzącemu ani pasażerowi nic się nie stało.

Samochód marki Ford escort ugrzązł w błocie, a kierowca nie mógł wjechać z powrotem na ulicę. Wtedy też mieszkańcy okolicznych domów zadzwonili po policję i poinformowali funkcjonariuszy o całym zajściu.

– Bezmyślność nie zna granic. Obok boiska często chodzą rodzice z dziećmi, co byłoby gdyby zamiast w boisko kierowca wjechał w kogoś? – denerwowali się mieszkańcy ulicy Czarnoleskiej.

Panowie byli zamroczeni alkoholem. Pasażer ledwo powłóczył nogami, natomiast kierowca w ogóle nie był w stanie chodzić. Do funkcjonariusza policji, który próbował zmierzyć mu poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, bełkotał, aby „wezwać policję”. Nie był świadomy tego, co robi i mówi.

Obaj zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, gdzie wytrzeźwieją. Kierowcy zostaną przedstawione zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowania zagrożenia na drodze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group