Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Po alkoholu tak, po narkotykach – nie

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Czterech kierowców jadących „na dwóch gazach” zatrzymali policjanci podczas ostatniej akcji „Alkohol i narkotyki”. Żaden ze sprawdzanych zmotoryzowanych nie prowadził auta po spożyciu środków odurzających.

W miniony piątek policjanci kontrolowali stan trzeźwości kierujących oraz sprawdzali czy kierowcy nie jeżdżą pod wpływem narkotyków. – Nietrzeźwość jest jednym z najistotniejszych czynników zwiększających zagrożenie bezpieczeństwa – przestrzega nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

W trakcie prowadzonych działań policjanci skontrolowali 50 kierujących, zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców, zabrali pięć dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny pojazdów oraz 10 kierujących skontrolowali narkotestami.

Nie zatrzymali żadnego kierowcy, który jechałby pod wpływem środków odurzających. W trakcie działań policjanci ukarali mandatami 30 kierowców za różne wykroczenia w ruchu drogowym.

– Przypominamy kierującym, że za jazdę w stanie nietrzeźwości bądź podobnie działającego środka grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 – mówi nadkom. E. Bagrowska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka