Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Po alkoholu jechał motorowerem

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Za jazdę w stanie nietrzeźwym i spowodowanie zagrożenia na drodze odpowie 41–letni jeleniogórzanin, który wczoraj przed północą wybrał się na przejażdżkę motorowerem.

Zanim wsiadł za kierownicę wypił sporą ilość alkoholu. 41 - letni jeleniogórzanin jechał ul. Wincentego Pola. Na prostym odcinku drogi, przejeżdżając przez wiadukt, stracił panowanie nad kierownicą i z dużą siłą uderzył w przydrożną barierę. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad dwa promile. Za jazdę w stanie nietrzeźwym odpowie przed sądem. Za prowadzenie motoroweru po pijanemu grozi mu do roku więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka