Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Po alkoholu jechał motorowerem

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Za jazdę w stanie nietrzeźwym i spowodowanie zagrożenia na drodze odpowie 41–letni jeleniogórzanin, który wczoraj przed północą wybrał się na przejażdżkę motorowerem.

reklamy

Zanim wsiadł za kierownicę wypił sporą ilość alkoholu. 41 - letni jeleniogórzanin jechał ul. Wincentego Pola. Na prostym odcinku drogi, przejeżdżając przez wiadukt, stracił panowanie nad kierownicą i z dużą siłą uderzył w przydrożną barierę. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad dwa promile. Za jazdę w stanie nietrzeźwym odpowie przed sądem. Za prowadzenie motoroweru po pijanemu grozi mu do roku więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka