Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 7227
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Po akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Wtorek, 16 stycznia 2018, 13:08
Autor: 112
Wczoraj (15.01) policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie prowadzili akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” . Efektem tych działań było ukaranie mandatami 30 kierujących, dwóch rowerzystów oraz 37 pieszych.

Kierowcy byli karani głównie za nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych oraz nieprawidłowe zachowanie wobec pieszych na przejściu. Jeden z nich za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Rowerzyści zostali ukaranie za jazdę wzdłuż przejścia dla pieszych, a piesi za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz przechodzenie w miejscu niedozwolonym.

- Celem tych działań jest wpojenie pieszym, rowerzystom i motorowerzystom obowiązku stosowania się do przepisów z zakresu ruchu drogowego, które niejednokrotnie lekceważą i lekkomyślnie narażają swoje zdrowie i życie – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy uważasz, że wirtualna rzeczywistość ma negatywny wpływ na dzieci i młodzież?

Oddanych
głosów
51
Tak
98%
Nie
2%
Nie mam zdania
0%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Drenaż mózgów – Polska straciła 19 noblistów
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Pieniądze
Bezrobocie w Polsce wystrzeliło. Rośnie najszybciej od czasu pandemii?
 
Aktualności
Festyn przy parafii w Cieplicach
 
Aktualności
Parada w mieście
 
Aktualności
Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group