Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Po akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Wczoraj (15.01) policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie prowadzili akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” . Efektem tych działań było ukaranie mandatami 30 kierujących, dwóch rowerzystów oraz 37 pieszych.

Kierowcy byli karani głównie za nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych oraz nieprawidłowe zachowanie wobec pieszych na przejściu. Jeden z nich za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Rowerzyści zostali ukaranie za jazdę wzdłuż przejścia dla pieszych, a piesi za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz przechodzenie w miejscu niedozwolonym.

- Celem tych działań jest wpojenie pieszym, rowerzystom i motorowerzystom obowiązku stosowania się do przepisów z zakresu ruchu drogowego, które niejednokrotnie lekceważą i lekkomyślnie narażają swoje zdrowie i życie – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka