Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6560
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pluszaki gościły w Książnicy Karkonoskiej

Sobota, 26 listopada 2016, 9:17
Aktualizacja: Niedziela, 27 listopada 2016, 7:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pluszaki gościły w Książnicy Karkonoskiej
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (25.11) z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, w Książnicy Karkonoskiej spotkali się mali czytelnicy, którzy przybyli do jeleniogórskiej biblioteki z rodzicami oraz ulubionymi pluszakami. Zabawa była przednia!

Dziecięca fantazja powodowała wiele uśmiechów na twarzach rodziców. Na początek piątkowego spotkania mali czytelnicy mieli okazję opowiedzieć co nieco o swoich maskotkach.

- Mój misiu jak się urodził, to najpierw był kotkiem – wyznał Fabian, którego pluszak ma na imię Miś. - Dostałem go od Mikołaja i to jest mój ulubiony miś – Miś Uszatek – powiedział Kacper. Z kolei Lenka pochwaliła się, że swojego „Misia Polarnego” lubi przytulać i czesać. – A mój miś ma na imię Motylek – mówiła Zosia.

Każdy z pluszowych gości miał swoją wyjątkową historię, a dzieci przyznawały, że to są ich prawdziwi przyjaciele.

Po prezentacji pluszaki zostały pod opieką dużego misia – bibliotekarza, a maluchy wraz z rodzicami rozpoczęły zabawę. Były tańce, śpiewy oraz malowanie misia. We wszystkich zabawach bardzo chętnie brali udział rodzice, dzięki czemu spotkanie w Książnicy Karkonoskiej miało podwójną wartość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group