Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6684
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Plejada celebrytów na śniegu

Piątek, 26 lutego 2010, 11:59
Aktualizacja: 12:02
Autor: Karolina
SZKLARSKA PORĘBA: Plejada celebrytów na śniegu
Fot. .....
Już jutro na stokach SkiAreny Szrenica pojawią się znane i lubiane postaci z seriali oraz mediów. Co roku, jako zimowa stolica radiowej Trójki, Szklarska Poręba zaprasza dziennikarzy i aktorów do narciarskiej rywalizacji w Slalomie Gwiazd na Szrenicy, w ramach całodniowej imprezy „Gwiazdy na Śniegu”. Kto chce otrzymać autograf albo zrobić sobie zdjęcie z Tomaszem Karolakiem czy Anną Popek, powinien tam przyjechać.

Gwiazdy najpopularniejszych polskich seriali (M jak Miłość, Na Wspólnej, 39 i pół, Ranczo, Klan, Samo Życie, Na dobre i na złe) oraz dziennikarze zaczną swoją zabawę od Slalomu Giganta. Impreza rozpocznie się około godz. 11.30 na Hali Szrenickiej albo nartostradzie Puchatek. – Ostateczny wybór miejsca zależy od pogody – mówią organizatorzy. W zawodach wezmą udział zarówno gwiazdy, jak i ich przyjaciele oraz dzieci. Wystartują narciarze zjazdowi i snowboardziści. Zapowiada się ostra sportowa rywalizacja.

Od godz. 13.00, na scenie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę odbędą się liczne zabawy, konkursy i inne atrakcje dla publiczności. Tę część imprezy poprowadzi Jacek Ziobro. Będzie to także niepowtarzalna okazja na zdobycie autografów i zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z ulubionymi gwiazdami. A wszystko to w zimowej scenerii Szklarskiej Poręby. Wśród wielu znanych i lubianych postaci, przyjadą m.in. Zbigniew Buczkowski, Michał Fajbusiewicz, Piotr Gąsowski, Natalia Lesz, Rafał Mroczek, Marek Niedźwiecki i Marysia Sadowska.

Dwie godziny później na scenie pojawią się ci najlepsi, czyli zwycięzcy narciarskiego slalomu. O godz. 15.00 nastąpi uroczysta dekoracja i wręczenie nagród. W tym samym czasie będą miały miejsce trójkowe audycje na żywo, w których każdy może wziąć udział. Wieczorną pt. „Myśliwiecka 3/5/7” poprowadzi Piotr Stelmach wprost z Hotelu Las. Publiczność spod Szrenicy może przenieść się także do Klubu Jazgot, gdzie wystąpi „Świnka Halinka”. Start godz. 21.00, wstęp 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group