Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2372
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Plebiscyt rozstrzygnięty: Ładziński na plus, Sawicki na minus

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 8:14
Aktualizacja: Wtorek, 13 stycznia 2009, 8:00
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Plebiscyt rozstrzygnięty: Ładziński na plus, Sawicki na minus
Fot. TEJO
Wiadomo już, kto jest radnym na plus, a kto radnym na minus. Najwięcej punktów w naszej zabawie zbilansował radny Zbigniew Ładziński, radny kilku kadencji, który w radzie reprezentował kilka organizacji. Najgorszy wynik uzyskał Zbigniew Sawicki z PO.

Jednak w przeciwieństwie do radnych, którzy niedawno zmienili klubowe barwy, radnemu Ładzińskiemu to nie zaszkodziło. Jego kolega klubowy, były prezydent miasta, Józef Kusiak znalazł się w środku stawki, prawie z idealnym bilansem, który w przeciwieństwie do księgowości, nie musi wychodzić zawsze na zero. Bilans radnego Kusiaka to jeden punkt na plus. Tyle samo, jeden plusik przypadł kolejnemu członkowi klubu Lewicy, Cezaremu Wiklikowi. Lider klubu Jelenia Góra XXI Miłosz Sajnog zebrał sporo głosów na plus, ale jeszcze więcej na minus.

- Wiem, że moi przeciwnicy będą starać się pokazać, jaki jestem nielubiany, ale w formule zabawy przyjmuję to z całkowitym spokojem – powiedział nam M. Sajnog. Na ostatnim miejscu znalazł się radny PO, Zbigniew Sawicki, który zebrał najmniej głosów na plus.

Sporą różnicę na plus zanotował radny PiS-u, Krzysztof Mróz, znany z licznych i na każdy temat wystąpień na forum rady. Czyżby procentowała aktywność?

Ale najwięcej głosów na plus, choć też niemało na minus, zebrał przewodniczący rady, Hubert Papaj. Znalazł szczególne uznanie u zwolenników, ale też sporą grupę przeciwników. Podobno nie krytykuje się tylko tych, co nic nie robią...

Do wyników plebiscytu doliczamy korektę w postaci kuponów, które zaklinowały się w naszej skrzynce na listy. Po dwa głosy na plus zapisujemy na konto Anny Ragiel i Wojciecha Leszczyka.

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group