Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3771
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Platforma ustaliła, kto do Europarlamentu

Poniedziałek, 10 marca 2014, 8:15
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
Jelenia Góra: Platforma ustaliła, kto do Europarlamentu
Fot. agrzywacz
Zarząd regionalny dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej ustalił w sobotę (8.03) dziesięcioosobową listę rekomendowanych kandydatów do Europarlamentu. Z Jeleniej Góry znalazł się na niej Hubert Papaj, były wiceprezydent miasta. – Jak widać, po zmianie władz w województwie, Jelenia Góra nie jest marginalizowana i dalej liczy się na mapie PO – mówi kandydat.

Obecnie listę dziesięciu osób, które będą startowały z ramienia Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Europarlamentu musi jeszcze zatwierdzić Rada Regionalna z Dolnego Śląska, której posiedzenie planowane jest na najbliższy weekend. Poza Hubertem Papajem, z byłego województwa jeleniogórskiego startować będzie Roman Walkowiak ze Zgorzelca, były dyrektor Elektrowni Turów.

- Platformie Obywatelskiej zależy oczywiście na zdobyciu jak największej liczby głosów, stąd wybór osób rozpoznawalnych – mówi Hubert Papaj. – Wbrew temu co mówiono po zmianach na Dolnym Śląsku, PO uznało, że Jelenia Góra zasługuje na swojego kandydata. Jak widać nie marginalizuje się więc stolicy Karkonoszy – dodaje H. Papaj.

Na pytanie o program i sprawy najważniejsze dla regionu kandydat odpowiada: - Zorganizuję w tej sprawie specjalną konferencję prasową, bo teraz jest jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Musimy poczekać na decyzję rady, a następnie ustalenie kolejności na liście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group