Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 5056
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Platforma Obywatelska chce prawyborów

Środa, 28 kwietnia 2010, 8:10
Aktualizacja: 9:34
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Platforma Obywatelska chce prawyborów
Fot. TEJO
Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, trwają rozmowy członków Platformy Obywatelskiej z okręgu jeleniogórskiego na temat przeprowadzenia ewentualnych prawyborów przed przypadającymi na jesień wyborami samorządowymi.

PO chce też podsumować pracę swoich dotychczasowych przedstawicieli w samorządzie. Ostateczna decyzja w tej sprawie oraz wstępne ustalenia co do formy mają się pojawić w maju.

Prawybory Platformy Obywatelskiej miałyby polegać m.in. na prezentacji każdego z kandydatów, przedstawieniu dotychczasowych osiągnięć i planów dla Jeleniej Góry. Na tej podstawie członkowie mieliby wybrać właściwego kandydata na prezydenta.

Ponadto Platforma chce „rozliczyć” swoich wszystkich członków z dotychczasowych dokonań. Rozmowy w tej sprawie trwają już w klubie PO od dłuższego czasu. Zapytany przez nas o te informacje Hubert Papaj, przewodniczący zarządu powiatowego PO, nie zaprzeczył tym informacjom.

– Moim zdaniem pomysł prawyborów w Platformie Obywatelskiej jest bardzo trafiony. Pozwoli nam to na zebranie kompletnych informacji na temat kandydatów oraz na wybranie z nich osoby najbardziej kompetentnej – mówi.
Podobne prawybory Platformy Obywatelskie planowane są m.in. w Gdańsku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1190
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group