Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 22 grudnia
Imieniny: Honoraty, Zenona
Czytających: 11686
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Plantacja konopi indyjskich została zlikwidowana

Piątek, 2 kwietnia 2021, 13:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Plantacja konopi indyjskich została zlikwidowana
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków, uprawę konopi indyjskich oraz udzielanie narkotyków.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie uzyskali informację, że najprawdopodobniej w jednym z budynków w Jeleniej Górze, na poddaszu, jest uprawa konopi indyjskich.

Podczas działań policjanci zabezpieczyli 23 krzewy konopi indyjskich znajdujących się w różnych fazach wzrostu, blisko 0,5 kg marihuany oraz amfetaminę.

Plantacja znajdowała się w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu, wyposażonym w urządzenia między innymi sterujące ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją, które potrzebne są do należytego wzrostu roślin. Ich wartość to około 20 tysięcy złotych. Łącznie na rynek nie trafi blisko 1 kg narkotyków o wartości czarnorynkowej około 57 tysięcy złotych. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że 32-latek udzielał marihuany swoim kolegom – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.
Za popełnione przestępstwa 32-latek odpowie on przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

8
30%
Cieszy
5
19%
Hahaha
1
4%
Nudzi
7
26%
Smuci
3
11%
Złości
3
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnych mszach świętych?

Oddanych
głosów
232
Tak
17%
Tak i zawsze przyjmuję komunię św.
6%
Tak, ale regularnie nie przyjmuję komunii św.
6%
Nie
71%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Psychologia osób, które nie publikują swoich zdjęć w mediach społecznościowych
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Aktualności
Życzenia od senatora
 
Wiadomości z miasta
Budżet 2026 przyjęty
 
Aktualności
Życzenia składa wójt Gminy Mysłakowice – Michał Orman
 
112
Dziecko potrącone na pasach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group