Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6070
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Płacił za ciepłą wodę, której nie miał

Piątek, 21 czerwca 2013, 10:20
Aktualizacja: 10:27
Autor: Mea
– Od trzech tygodni po odkręceniu kurka z ciepłą wodą, przez długi czas najpierw płynęła zimna, PEC twierdzi, że u nich nie ma awarii. No to co się dzieje? Pomóżcie! – napisał do nas e–mail mieszkaniec lokalu komunalnego przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Sprawę przekazaliśmy do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeleniej Górze. Nasz Czytelnik ciepłą wodę już ma.

Mieszkaniec ul. Grunwaldzkiej zmierzył ile litrów zimnej wody musi zmarnować, że wreszcie pojawiła się ciepła. - Napełniłem tą zimną 42 butelki 1,5 litrowe, czyli zmarnowałem 63 litry, za które przecież musze zapłacić. Ale nie tylko o pieniądze chodzi. Mam dwójkę małych dzieci, które przecież nie mogą kąpać się w zimnej wodzie - relacjonował Czytelnik. - Próbowałem dowiedzieć się u dostawcy ciepłej wody, z czego wynika mój problem. Jednoznacznej odpowiedzi wówczas nie otrzymałem. Sąsiedzi mówili, że mają podobny kłopot dodał.

Piotr Bereziński inspektor do spraw obsługi technicznej z ZGKiM-u zapewnił nas, że w środę (19.06.) problem został zgłoszony do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Pracownicy PEC-u sprawdzili węzeł wodny i wykonali drobną regulację – powiedział.

Mieszkaniec ul. Grunwaldzkiej ma już ciepłą wodę, w której spokojnie mogą wykąpać się jego dzieci. – Od środy wieczorem na ciepłą wodę czekam już tylko 10 sekund – poinformował nas Czytelnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group