Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9011
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: PKO BP wyjaśnia i zapewnia

Środa, 28 sierpnia 2019, 12:30
Aktualizacja: Piątek, 30 sierpnia 2019, 7:42
Autor: Jel
Wczoraj (27.08) Czytelnik zamieścił na naszym Rykowisku artykuł o tym, że od wielu dni bankomat PKO BP przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze jest nieczynny i że nie zadbano nawet o informację, do kiedy to ma trwać. Dzisiaj, za co dziękujemy, otrzymaliśmy wyjaśnienie z PKO BP na ten temat. Publikujemy je poniżej.

" W nawiązaniu do publikacji https://rykowisko.jelonka.com/pko-bp-do-klienta-tylem-82989.html informujemy, że urządzenie przy ul Bankowej 19 zostało wyłączone z eksploatacji 21 sierpnia br. z powodu braku łączności, spowodowanej kradzieżą kilku metrów przewodu telekomunikacyjnego. Przy takich nietypowych „uszkodzeniach”, spowodowanych działaniami przestępczymi nie jest znany dokładny termin ich usunięcia, ponieważ naprawa infrastruktury telekomunikacyjnej jest uzależniona od dostępności serwisu operatora telekomunikacyjnego. Chciałabym podkreślić, że na każdym urządzeniu standardowo jest umieszczona naklejka z informacją o dostępnych najbliższych bankomatach. Jednocześnie informuję, że prace montażu nowego kabla zakończono wczoraj. Dziś bankomat zostanie udostępniony dla klientów.
Iwona Radomska - ekspert"

Od redakcji: Jeśli macie Państwo problemy i spostrzeżenia - publikujcie je na Rykowisku. To nasze forum dla Was, które bardzo uważnie śledzimy i zamieszczane tam najważniejsze informacje publikujemy na stronie głównej.

Twoja reakcja na artykuł?

6
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
15%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group