Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7288
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PiS zachęca jeleniogórzan do oddania procenta podatku

Wtorek, 22 kwietnia 2008, 13:56
Aktualizacja: 13:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: PiS zachęca jeleniogórzan do oddania procenta podatku
Fot. ROB
Przekaż ułamek podatku organizacjom pozarządowym – zachęcają podatników członkowie Prawa i Sprawiedliwości w Jeleniej Górze. – Dla ludzi to żadna strata, a wiele organizacji może zyskać – mówi Michał Stachów.

Członkowie PiS stoją przed Urzędem Skarbowym w Jeleniej Górze i rozdają klientom tej instytucji ulotki. W praktyce to karteczki z opisem, jak przekazać 1% podatku. Jest też wykaz instytucji i stowarzyszeń zarejestrowanych w Jeleniej Górze na które można przekazać podatek.

– W interesie mieszkańców jest wspieranie naszych organizacji. To może być szpital, czy klub sportowy. Przecież wszyscy korzystamy lub będziemy korzystać z ich usług – mówi Michał Stachów.

Akcja prowadzona będzie codziennie do końca kwietnia, w dni otwarcia urzędu skarbowego. Czy pomysłodawcy nie obudzili się za późno? – Z naszych informacji wynika, że jeszcze 40 procent podatników nie rozliczyło się z fiskusem. To spora grupa – mówi Michał Stachów. – Mam nadzieję, że ta akcja stanie się tradycją w kolejnych latach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group